درباره ما, ایده هایمان,اهدافمان

بیش از16 سال سابقه درخشان

شرکت محکم لوله اشتهارد

شرکت تولیدی بازرگانی محکم لوله اشتهارد، در سال ۱۳۷۷ «با شعار مشتری مداری و کیفیت در تولید انتها ندارد» تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید. این شرکت به پشتوانه یک دهه مستمر در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی با هدف تولید انواع لوله، پروفیل و مقاطع فولادی در سایزهای مختلف در زمینی به مساحت حدود ۱۰۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد بنا نهاده شد و هم اکنون با قابلیت تولید ۲۵ نوع محصول مطابق با استانداردهای بین المللی و ظرفیت تولید ۱۵۰۰۰۰ تن در سال جز تامین کنندگان اصلی پروفیل و مقاطع فولادی در استان های همجوار می باشد.

مشتری مداریو کیفیت در تولید انتها ندارد

تولید کننده مقاطع فولادی، صنعتی و ساختمانی

اهداف و ماموریت هامحکم لوله اشتهارد

.

امروزه رقابت در تولید به حدی رسیده است که شرکت ها کوچکترین مسائل در امر تولید را با دقت مورد بررسی قرار می دهند. تولید محصولات با کیفیت توسط خطوط تولید استاندارد به همراه قیمت تمام شده پایین، بسته بندی مناسب و از همه مهمتر ایمن برای حفظ سلامتی محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازار مصرف و استفاده بهینه و به هنگام از فرصت های پیش روی، از اهداف اصلی تولید کنندگان است کعه با تدبیر مدیریت شرکت محکم لوله اشتهارد توانسته این دستاورد را محقق نماید.

تعهدات خود رارا با محصولات ما تضمین کنید

تولید کننده مقاطع فولادی، صنعتی و ساختمانی

اهداف و ماموریت هامحکم لوله اشتهارد

ظرفیت و توان فنی تولید

شرکت محکم لوله اشتهارد با استفاده از ۵ خط تولید بسته، دو خط تولید باز و دستگاههای ورق شیت کن و همراهی استعدادهای درخشان و با تجریه این کشور و با بهره گیری از تکنولوژی تماما ایرانی و نیز بهره مندی از دانش فنی، خواهان ارائه محصولات استاندارد بین المللی و با بهترین کیفیت ممکن می باشد.

طراحی سایت